SALLER SQUAD50 tepláková souprava (6488) - AKCE

SALLER SQUAD50 je kvalitní týmová tepláková souprava s vysokou funkčností a sportovním stylem na hřiště, ale i volný čas. Materiál S.Dry-Tech je extrémně lehký, rozptylující pot a prodyšný a zajišťuje dlouhotrvající pohodlí při nošení. V bočních kapsách na zip bundy a kalhot můžete ideálně uložit své nezbytnosti nebo zahřát ruce v chladu. Díky zipům v oblasti kotníku lze kalhoty také snadno obléct a sundat s botami. Díky spodnímu lemu na nohavici lze tuto soupravu využít jak pro volnočasové aktivity tak i k aktivnímu sportování.
Tento model je využíván i jako týmová souprava pro její poměr cena / funkčnost. Souprava je vhodná pro mládež, muže a ženy. Ideální pro mládežnické týmy a kluby.

- Bunda se dvěma bočními kapsami na zip pro vaše nezbytnosti - Raglanové rukávy umožňují absolutní volnost pohybu - Prodloužené rukávy câwlets zajišťují dokonalé padnutí - Dynamický grafický design na ramenou a pažích - Nastavitelný pas bundy s natahovací šňůrkou a brzdičkou - Kalhoty se dvěma bočními kapsami na ruce - Kalhoty s rovným střihem nohavic, žebrový pas a zip - Široký, elastický pas s gumou zajišťuje přizpůsobitelné padnutí - Sportovní střih - Lehký a odolný funkční materiál S.Dry-Tec.

Barva: 105-modro černá
Barva: 144-světle modro černá
Barva: 176-vínově červená
Barva: 360-černá
Barva: 170-červeno černá

Materiál: 100% polyester

Velikost: JUNIOR (695,-Kč) -116, 128, 140, 152, 164, 176 // SENIOR (750,-Kč) -S, M, L, XL, XXL, XXXL

695,00 Kč